Malinois kennel
Hodowla Owczarków Belgijskich Malinois

Artemis


ARTEMIS Extreme Spitfire

RODOWÓD

Arti Informacje ogólne:

Data urodzenia: 11.10.2006

Tatuaż: A 056

Matka: BASRA Sa-Kra Beskidy

Ojciec: FALCO Orechova Alej

Maść: ruda z czarną maską

Zęby: zgryz nożycowy, pełny

Prześwietlenie w kierunku dysplazji: HD A/A

Badanie oczu: bez zmian

Wynik testu psychicznego: 15/15


Tytuły:
Uprawnienia: SUKA HODOWLANA

– Młodzieżowy Champion Polski

– Młodzieżowy Zwycięzca Klubu ‘07

– Zwycięzca Klubu ‘2008

– kilka razy Najlepsza Suka w Rasie

– kilka razy Zwycięzca Rasy

– kilka razy CWC

– kilka razy CACIB

Sport: posłuszeństwo, IPO, okazjonalnie – frisbee

Artemis jako jeden z pierwszych psów w Polsce (a z pewnością pierwszy Owczarek Belgijski) zaczęła szkolenie w kierunku wykrywania nowotworów u ludzi! Od roku 2010 będzie aktywnie uczestniczyć w grancie dotyczącym wykrywania nowotworów za pomocą węchu.

Właściciel – Ewa Adamkiewicz

GALERIA

Więcej zdjęć TUTAJ

Kilka słów o Arti:

Artemis (w domu Arti) pochodzi z mojej hodowli. Przez jakiś czas mieszkała ze swoim pierwszym właścicielem, Michałem, jednak 2 lata temu wróciła na łono rodziny 🙂

Jest suczką z rodowodem, w którym dominują psy użytkowe, lecz pomimo to całkiem nieźle prezentuje się na wystawach, co udowadnia niemal za każdym razem. Dwukrotnie zdobyła najbardziej prestiżowy w Polsce tytuł Zwycięzcy Klubu ( w tym raz jeszcze w kategorii młodzieży), co zdarza się rzadko.

To suczka o ogromnym temperamencie, niezwykle szybka i zwinna. Jest bardzo otwarta zarówno do ludzi jak i zwierząt, ciekawa świata. Ma niezwykle radosne usposobienie i niespożytą energię oraz tysiąc pomysłów na minutę.. Jak typowy malinois, jest bardzo dynamiczna i swoją energię chętnie ukierunkowuje na pracę z człowiekiem.

W listopadzie 2009 roku Artemis została pokryta wybitnym niemieckim reproduktorem SOLERO DES TEUTONES! Więcej informacji w dziale „Oczekujemy szczeniąt – miot S” i „Szczenięta”